You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
I-V: 8:00 - 17:00 +37061282025
Bioearth kaukė nuo pigmentinių dėmių rankoms su gliukonolaktonu 100ml

AprašymasKaukė rankoms su natūralių veikliųjų medžiagų mišiniu, kuris kosmetiškai gydo odos išblukimus. Kaukė turi atstatantį poveikį, nes jos sudėtyje yra gliukonolaktono, migdolų rūgšties ir nuo pigmentinių dėmių saugančio žirnių ekstrakto ir sacharozės dilaurato.Veikliosios medžiagosMigdolų rūgštis, gliukonolaktonas, žirnių ekstraktas, apelsinų vanduo, vitaminas E, vitaminas A.* iš biologinio ūkioNaudojimo būdas Gerai nuvalius odą užtepkite kaukę ant rankų ir palikite 10 minučių. N..

€15.80

Cera di Cupra kremas nuo pigmentinių dėmių 30ml

AprašymasNaujoviška formulė, kurioje suderintas glikolio rūgšties šveičiamasis ir glotninamasis poveikis bei „NaturComplex®“ balinamosios savybės. „NaturComplex®“ yra išskirtinis kompleksas, sukurtas naudojant natūralius ekstraktus iš Viduržiemio jūros regiono, pavyzdžiui, raudonojo apelsino ekstraktą, greipfrutų vandenį, citrinų vandenį, kaparėlius ir alyvuoges. NaturComplex® slopina melanino gamybą, kuri yra pagrindinė odos dėmių atsiradimo priežastis. Be to, UV filtrai padeda apsaugoti odą nu..

€14.52

Kremas nuo pigmentinių dėmių ir odos senėjimo Heliabrine Helixience SPF10 50ml

AprašymasHeliabrine sukūrė kremą, kurio sudėtyje yra WhiteSphere™ Premium kompleksas, kurį sudaro trys aktyvios medžiagos veikiančios prieš pigmentines dėmes:Magnio askorbil fosfatas – vitamino C forma žinoma dėl savo balinančių savybiųGlabridinas – saldymedžio šaknies ekstraktas, kuris slopina melanino, atsakingo už rudą dėmių spalvą, gamybąUndaria pinnatifida – peptidų ekstraktas iš rudųjų dumblių pasižymintis stipriomis antioksidacinėmis savybėmis.Šioms medžiagoms “nunešti” tiesiai iki odos e..

€44.90