You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
I-V: 8:00 - 17:00 +37063806700
Bioearth kaukė nuo pigmentinių dėmių rankoms su gliukonolaktonu 100ml

AprašymasKaukė rankoms su natūralių veikliųjų medžiagų mišiniu, kuris kosmetiškai gydo odos išblukimus. Kaukė turi atstatantį poveikį, nes jos sudėtyje yra gliukonolaktono, migdolų rūgšties ir nuo pigmentinių dėmių saugančio žirnių ekstrakto ir sacharozės dilaurato.Veikliosios medžiagosMigdolų rūgštis, gliukonolaktonas, žirnių ekstraktas, apelsinų vanduo, vitaminas E, vitaminas A.* iš biologinio ūkioNaudojimo būdas Gerai nuvalius odą užtepkite kaukę ant rankų ir palik..

€8.47 Be PVM: €7.00

Cera di Cupra kremas nuo pigmentinių dėmių 30ml

AprašymasNaujoviška formulė, kurioje suderintas glikolio rūgšties šveičiamasis ir glotninamasis poveikis bei „NaturComplex®“ balinamosios savybės. „NaturComplex®“ yra išskirtinis kompleksas, sukurtas naudojant natūralius ekstraktus iš Viduržiemio jūros regiono, pavyzdžiui, raudonojo apelsino ekstraktą, greipfrutų vandenį, citrinų vandenį, kaparėlius ir alyvuoges. NaturComplex® slopina melanino gamybą, kuri yra pagrindinė odos dėmių atsiradimo priežastis. Be to, UV filtrai padeda apsaugoti odą nu..

€14.52 Be PVM: €12.00

Kremas nuo pigmentinių dėmių ir odos senėjimo Helixience 50ml

AprašymasOdos senėjimas, saulė, hormonai ir fotosensitizuojančių medžiagų naudojimas yra dažniausios padidėjusios melanino gamybos priežastys. Melaninas sąlygoja pigmentinių dėmių atsiradimą. Dėmės labiausiai matomos tose odos vietose, kurios atviros saulei. Tos vietos linkę ir greičiausiai senti.Heliabrine sukūrė kremą, kurio sudėtyje yra WhiteSphere™ Premium kompleksas, kurį sudaro trys aktyvios medžiagos veikiančios prieš pigmentines dėmes:Magnio askorbil fosfatas – vitamino C forma žinoma dė..

€38.72 Be PVM: €32.00