You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
I-V: 8:00 - 17:00 +37061282025
Bioearth anti-age intensyvus drėkinamasis veido serumas 5ml

AprašymasVeido serumas su hialurono rūgštimi idealiai tinka odos drėkinimui ir raminimui.Veikliosios medžiagosAlavijų sultys*, Hialurono rūgštis, Medetkų ekstraktas*, Ramunėlių ekstraktas*, Hamamelių ekstraktas*.*iš ekologinio ūkio Naudojimo būdasUžtepkite kelis serumo lašus ant veido ir švelniai masažuokite tol, kol visiškai įsigers.AQUA (WATER), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, SODIUM HYALURONATE, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT*, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT*, HAMAME..

€5.90

BIOEARTH Antioksidacinis ir švytėjimo suteikiantis veido serumas 5ml

AprašymasSerumo formulė, praturtinta Hialurono rūgštimi, vienaląsčiais dumbliais ir gudobelių ekstraktu, yra skirta sausai ir išblyškusiai odai. Suteikia staigų švytėjimo efektą, aksominio minkštumo ir šilkinio švelnumo pojūtį.Veikliosios medžiagosAlavijų sultys*, Hialurono rūgštis, Ferulinė rūgštis, Nannochloropsis Oculatadumbliai, Žaliosios arbatos ekstraktas*, Citrinų ekstraktas*, Gudobelių ekstraktas*.*iš ekologinio ūkioNaudojimo būdasUžtepkite kelis serumo lašusant veido ir švelniai masažuo..

€5.90

Bioearth drėkinamasis ir energijos suteikiantis veido serumas 5ml

AprašymasŠis veido serumas, kurio sudėtyje yra Alavijų sultys, Medetkų žiedų ekstraktas ir Hialurono rūgštis, sukurtas suteikti intensyvaus drėkinimo pojūtį. Po naudojimo oda tampa skaistesnė ir jaunesnė.Veikliosios medžiagosAlavijų sultys*, Hialurono rūgštis, Avižų ekstraktas*, Medetkų ekstraktas*, Ferulinė rūgštis.*iš ekologinio ūkioNaudojimo būdasUžtepkite kelis serumo lašus ant veido ir švelniai masažuokite tol, kol visiškai įsigers.AQUA (WATER), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, SACCHARIDE ISOM..

€5.90

Bioearth maitinamasis veido serumas 5ml

Veido serumas su specifiniais ingredientais, kurie maitina ir drėkina odą, pavyzdžiui, kviečių gemalų ekstraktas, avižų ekstraktas ir vitaminas B3.Funkcinės medžiagosHialurono rūgštis, vitaminas A, pantenolis, vitaminas B3, avižų ekstraktas *, kviečių gemalų aliejus *, vynuogių ekstraktas. Naudojimo būdasAnt veido užpilkite keletą lašų serumo ir švelniai masažuokite, kol visiškai įsisavins. Išorinis naudojimas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. ..

€5.90

Bioearth maitinantis veido serumas 5ml

AprašymasSerumas su Kviečių gemalų ekstraktu, Avižų ekstraktu ir Vitaminu B3 maitina ir drėkina odą.Veikliosios medžiagosHialurono rūgštis, Vitaminas A, Pantenolis, Vitaminas B3, Avižų ekstraktas*, Kviečių gemalų aliejus*, Vynuogių lapų ekstraktas.*iš ekologinio ūkioNaudojimo būdasUžtepkite kelis serumo lašus ant veido ir švelniai masažuokite tol, kol visiškai įsigers.AQUA (WATER), PROPOLIS EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, PULLULAN, NANNOCHLOROPSIS OCULATA EXTRACT, CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON) FRUI..

€5.90

Bioearth raminantis drėkinamasis veido serumas 5ml

AprašymasVeido serumas, turintis daug augalinės kilmės ingredientų su raminančiu ir drėkinamu poveikiu,  Aloe Vera sultimis ir ramunėlių, medetkų ir pelenų ekstraktais. Nurodyta odai, kuri yra linkusi į paraudimą.Funkcinės medžiagosAloe Vera sultys *, Botswella ekstraktas, hialurono rūgštis, medetkų ekstraktas *, ramunėlių ekstraktas *, pelenų ekstraktas *.Naudojimo būdasAnt veido užpilkite keletą lašų serumo ir švelniai masažuokite, kol visiškai absorbuojamas. Išorinis naudojimas. Laikyti ..

€5.90